GG_logo-09_(02-18) copy

VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMO PASIŪLYMAS

Norėdami gauti pasiūlymą įveskite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu. 

Daugiau darbų galite pamatyti paspaudę – Vestuvių galeriją

.

Galerija

Atsiliepimai

"Mūsų draugystė su Gediminu prasidėjo dar gerokai prieš vestuves, priešvestuvinėje fotosesijoje, kurią nutarėme daryti užsienyje. Tai buvo vienas geriausių sprendimų, nes po šios fotosesijos ne tik džiaugėmės gražiomis nuotraukomis, bet ir buvome visiškai ramūs, kad vestuvių dieną galėsime atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis mūsų diena be įtampos ar diskomforto priešais jau pažįstamą foto objektyvą. O vestuvių diena buvo nepakartojama! Todėl, nuoširdžiai dėkojame G.G photography už šiltą bendravimą, dėmesingumą, patarimus, puikią nuotaiką ir žinoma profesionaliai atliktą darbą, kurio rezultatu esame labai maloniai nustebinti... AČIŪ!"
Modesta ir Andrius
"Ačiū, Gediminai, už nuostabų mūsų svarbiausios dienos įamžinimą. Nuotraukos tiesiog kerinčios, negalime atsižiūrėti į jas ir į foto filmuką. Taip pat labai džiaugiamės, kad kartu keliavome ir turėjome nepakartojamą priešvestuvinę fotosesiją įspūdingoje saloje... Rekomenduojame G.G photography - Vestuvių fotografiją visiems, kam svarbi tikra ir nesuvaidinta emocija, natūralus ir tyras grožis, profesionalus ir neįtemptas darbas su fotografu ir be abejo rezultatas, kuriuo žavimės ne tik mes bet ir visi, kas tik turi galimybę peržiūrėti nuotraukas."
Violeta ir Edvinas
< 1
Fotografuota vestuvių
< 1
Fotografijos patirtis
Gediminas-Grazys

Susitikime susipažinti​!

Labas! Esu Gediminas, vestuvių, renginių ir portretų fotografas. Labai džiaugiuosi jog susidomėjote mano fotografijomis ir panorote gauti mano vestuvių fotografavimo pasiūlymą.

Kviečiu susitikti prie kavos ar arbatos puodelio ir susipažinti bei aptarti Jūsų būsimos šventės eigą. Aptarsime šventės eigą bei planavimą, sužinosite kaip tinkamai reikėtų pasirengti fotosesijai, ką reikėtų pasiruošti tam, kad nuotraukos atsispindėti gražiausias dienos akimirkas.

Mano kontaktai
+370 (635) 29497
info@gediminasgrazys.lt