fbpx
Asmeninės fotosesijos

Registracija į fotosesiją

Asmenybės portretas

Tai meninis projektas, kurio laikas ir vieta skirtas sukurti jūsų asmenybės portretui. 

Registruokis

Rezervuokite savo vietą fotosesijai. Tai puiki galimybė susikurti savo asmenybės portretą. Palikite savo kontaktus ir greitu laiku susisieksiu su Jumis dėl patogaus laiko fotografavimui. 

Gediminas Grazys

Fotografavimo pasiūlymas

Asmenybės portretas

Fotosesija profesionalioje studijoje
120
90
  • 1 valandos fotosesija
  • 3 skirtingi pašvietimai
  • Profesionalus nuotraukų retušas
  • 3 finaliniai kadrai
  • Tik 5 laisvos vietos gruodžio mėn.
  • Nuotraukų atidavimas 1 mėnuo
TOP

Papildomos paslaugos

Papildomos nuotraukos

Yra galimybė papildomai užsisakyti atsirinktas nuotraukas. Papildomos nuotraukų kaina su retušavimu 25 Eur.

Spausdintos nuotraukos

Yra galimybė užsisakyti spausdintas fotosesijos nuotraukas ar nuotraukas su rėmu. Visus galimus pasirinkimus yra galimybė parodyti studijoje. 

Visažistėir plaukų stilizavimas

Yra galimybė papildomai užsisakyti visažo ir plaukų stilistės paslaugas.  Meistrė atvyksta į studiją specialiai paruošti todėl jums rūpintis paieškomis jau nebereikia. Kaina 60 Eur.

Greitas nuotraukų paruošimas

yra galimybė užsakyti greitą nuotraukų atidavimą.

Apie mane

Gediminas Gražys

Nuo mažens mėgau fotografuoti.  VIsada į tai žiūrėjau kaip į kūrybini kelią. Veidai, žmonės visada juo pirmiausia pastebėdavau.

Esu laisvai samdomas fotografas. Portretinė kūryba su žmonėmis vyksta mano studijoje, tai vieta kurioje galiu atsiskleisti.

Asmenybės portretas tai fotografuojamų žmonių ciklas, kurioje stengiuosi atskleisti modelio bruožus, paruošiant tinkama šviesą ir įjungiant emociją. 

Mano fotografavimo kryptys yra žmones, todėl lengvai bendrauju su klientais ir mielai randu bendras kalnas įvairiomis temomis.

Su malonumu lauksiu jūsų!

Fotografas Gediminas Gražys

Mano hobiai

Kelionių mylėtojas

Fotografija tai  yra gyvenimo būdas. Per daugiau kaip 10 metų su fotografija apkeliauta nemažai pasaulio, sukaupta didelė patirtis studijinėje ir renginių fotografijoje. Šias istorijas su mielu noru papasokosiu fotosesijos metu.

Muzika ir video

Save vaidinu melomanu. Laisvu laiku groju džiazą saksafonu ir klausausi gyvos muzikos. Filmuoju įvairiausiu Lietuvos muzikos atlikėjų gyvo garso pasirodymus, o fotosesijos metu supažindinsiu su man patinkančia muzika.

Galerija

Patirtis

<10 Metų

Per 10 fotografavimo metų nufotografavau daugiau nei 1 milijonus nuotraukų.

Fotosesijų studijoje

1200

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Fotografuota renginių ir vestuvių

1400

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Fotostudija

Mano studija randasi šiaurės miestelyje, Vilniuje. Po registracijos susisieksiu su jumis asmeniškai ir paaiškinsiu kaip tiksliai reikėtų rasti vieta ir kur būtų galima mašina pasiparkuoti.

Gediminas Grazys fotostudija Vilniuje

Asmenybės portretas

Rezervuokite vietą fotosesijai. Palikite savo kontaktus ir greitu laiku susisieksiu su Jumis dėl patogaus laiko fotografavimui.

Pasidalinti

Facebook
LinkedIn
Email

Bendraukime