fbpx
Asmenybės portretas

Registracija į fotosesiją

Asmenybės portretas

Tai meninis projektas, kurio laikas ir vieta skirtas sukurti jūsų asmenybės portretui. 

Registruokis

Rezervuokite savo vietą fotosesijai. Tai puiki galimybė susikurti savo asmenybės portretą. Palikite savo kontaktus ir greitu laiku susisieksiu su Jumis dėl patogaus laiko fotografavimui. 

Gediminas Grazys

Fotografavimo pasiūlymas

Asmenybės portretas

sukurkime tai kas yra apie jus....
150
100
  • 1 valandos fotosesija
  • 3 skirtingi pašvietimai
  • Profesionalus nuotraukų retušas
  • 3 finaliniai kadrai
  • DOVANA spausdinta nuotrauka
  • Tik 5 laisvos vietos gegužės mėn.
  • Nuotraukų atidavimas 1 mėnuo
TOP

Papildomos paslaugos

Papildomos nuotraukos

Yra galimybė papildomai užsisakyti atsirinktas nuotraukas. Papildomos nuotraukų kaina su retušavimu 25 Eur.

Spausdintos nuotraukos

Yra galimybė užsisakyti spausdintas fotosesijos nuotraukas ar nuotraukas su rėmu. Visus galimus pasirinkimus yra galimybė parodyti studijoje. 

Profesionalios studijos nuoma

Dirbame profesionalioje studijoje kuri yra pritaikyta būtent portretinių nuotraukų fotosesijoms. Foto studijos erdvės nuomos kaina: 1 val. – 30 Eur. Papildoma valanda 20 €. (Užsakant visažą studijos laikas skaičiuojame 2 val. – 50Eur)

Visažistėir plaukų stilizavimas

Yra galimybė papildomai užsisakyti visažo ir plaukų stilistės paslaugas.  Meistrė atvyksta specialiai į studiją, todėl jums rūpintis paieškomis jau nebereikia. Kaina 60 Eur. 

Greitas nuotraukų paruošimas

yra galimybė užsakyti greitą nuotraukų atidavimą. 

Apie mane

Gediminas Gražys

Nuo mažens mėgau fotografuoti.  Visada į tai žiūrėjau kaip į kūrybini kelią. Veidai, žmonės visada juo pirmiausia pastebėdavau.

Esu laisvai samdomas fotografas. Portretinė kūryba su žmonėmis vyksta mano studijoje, tai vieta kurioje galiu atsiskleisti.

Asmenybės portretas tai fotografuojamų žmonių ciklas, kurioje stengiuosi atskleisti modelio bruožus, paruošiant tinkama šviesą ir įjungiant emociją. 

Mano fotografavimo kryptys yra žmones, todėl lengvai bendrauju su klientais ir mielai randu bendras kalnas įvairiomis temomis.

Su malonumu lauksiu jūsų!

Fotografas Gediminas Gražys

Mano hobiai

Kelionių mylėtojas

Fotografija tai  yra gyvenimo būdas. Per daugiau kaip 10 metų su fotografija apkeliauta nemažai pasaulio, sukaupta didelė patirtis studijinėje ir renginių fotografijoje. Šias istorijas su mielu noru papasokosiu fotosesijos metu.

Muzika ir video

Save vaidinu melomanu. Laisvu laiku groju džiazą saksafonu ir klausausi gyvos muzikos. Filmuoju įvairiausiu Lietuvos muzikos atlikėjų gyvo garso pasirodymus, o fotosesijos metu supažindinsiu su man patinkančia muzika.

Galerija

Patirtis

<10 Metų

Per 10 fotografavimo metų nuspaudžiau daugiau nei 1 milijona kartų fotografavimo mygtuką.

Fotosesijų studijoje

1200

Fotografavimas studijoje tamsiuoju ir šaltuoju sezono metu man yra neatsiejamas malonumas. Tai tikras kurybinių projektų išsipildymas metas.

Fotografuota renginių ir vestuvių

1400

Veiksme ir buvomas tarp žmonių vienas iš smagiausiu fotografijos dalykų. Džiaugiuosi galėdamas fotografuoti nemažą kiekį renginių.

Fotostudija

Mano studija randasi šiaurės miestelyje, Vilniuje. Po registracijos susisieksiu su jumis asmeniškai ir paaiškinsiu kaip tiksliai reikėtų rasti vieta ir kur būtų galima mašina pasiparkuoti.

Gediminas Grazys fotostudija Vilniuje

Asmenybės portretas

Rezervuokite vietą fotosesijai. Palikite savo kontaktus ir greitu laiku susisieksiu su Jumis dėl patogaus laiko fotografavimui.

Pasidalinti

Facebook
LinkedIn
Email

Bendraukime