fbpx

Vestuvių fotografija

Vestuvių fotografas

Vestuvių fotografas Gediminas Gražys photography pasakoja istoriją, kurioje kiekviena dalis yra nepakartojama…. Tai diena, kurios jaudulį norėsite prisiminti nuo…iki… Būtent todėl nuotraukose pasakoju istoriją, pabrėžiu detales ir sudedu tai į nuoseklų pasakojimą. Pasiruošimo rytas, ceremonija, Jūsų fotosesija, sveikinimai, vakaro dalis – svarbios jūsų  vestuvių dienos dalys, kurias būtina įamžinti. Pradedant linksmais pašnekesiais sėdint vizažistės kėdėje, baigiant šiltu buvimu vienas kito glėbyje vakarinėje dalyje su artiniausiais šeimos nariais ir draugais.

Prisiminkite kiekvieną emociją – vestuvių fotografavimas nuo pat pirmos akimirkos iki vakaro pabaigos, nes tai gyvenimo gražiausia jūsų šventė. 

Vestuviu fotografas

Vestuvių fotografavimas

Papasakokime jūsų istoriją

Kviečiu susipažinti su mano paslaugomis –
tai momentai su 100 % visą gyvenimą išliekančių prisiminimų garantija!

Vestuvių fotografavimas
Vestuviu fotografai kaina
Vestuviu fotografai vilniuje

Vestuvių fotografavimo kaina

Auksinis

Visos dienos istorija
1200 Visos dienos šventės fotografavimas nuo pasiruošimo iki programos pabaigos.
 • Konsultacija ir šventės eigos aptarimas
 • Iki programos pabaigos (neilgiau nei iki 01:00 val.)
 • 400 retušuotų nuotraukų
 • Internetinė privati galerija
 • 15 spausdintų nuotraukų ant fine-art popieriaus
 • Nuotraukų saugojimas 1 metus
 • Atidavimo terminas - 30 d.d. po šventės.
TOP

Sidabrinis

8 valandų istorija
950 Nuo pasiruošimo iki vakarinės dalies pradžios.
 • Konsultacija ir šventės eigos aptarimas
 • 8 valandų fotografavimas
 • 300 retušuotų nuotraukų​
 • Internetinė privati galerija
 • 10 spausdintų nuotraukų ant fine-art popieriaus
 • Nuotraukų saugojimas 1 metus
 • Atidavimo terminas - 45 d.d. po šventės.

Bronzinis

4 valandų istorija
600 Trumpa vestuvių šventė.
 • Konsultacija ir šventės eigos aptarimas
 • 4 valandų fotografavimas
 • 150 retušuotų nuotraukų
 • Internetinė privati galerija
 • 1 spausdinta nuotrauka ant fine-art popieriaus
 • Nuotraukų saugojimas 1 metus
 • Dirbame ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Išskirtinės sąlygos Jūsų švenčių fotografavimui užsienyje.
 • Vestuvių fotografas data rezervuoja tik tada, kai yra pasirašoma sutartis ir sumokamas rezervacijos mokestis 30%, kuris yra įtraukiamas į bendrą paslaugos kainą.
 • Laikas skaičiuojamas nuo fotografavimo pradžios (pirmo kadro) iki jo pabaigos (paskutinio kadro). Kelionės laikai tarp fotografavimų taip pat skaičiuojasi į bendrą trukmę.
 • Fotografuojant už Vilniaus ribų prisideda kelionės išlaidos.

Kaip kuriu jūsų vestuvių dienos istoriją?

Vestuviu fotografas

Pasakoju istoriją, kurioje visos akimirkos yra svarbios

Tai diena, kurios jaudulį norėsite prisiminti nuo…iki… Būtent todėl nuotraukose pabrėžiu detales ir sudedu tai į nuoseklų pasakojimą. Pasiruošimo rytas, ceremonija, Jūsų fotosesija, sveikinimai, vakaro dalis – svarbios vestuvių dienos dalys, kurias būtina įamžinti. Pradedant linksmais pašnekesiais sėdint vizažistės kėdėje, baigiant šiltu buvimu vienas kito glėbyje bežiūrint danguje sproginėjančius fejerverkus. Prisiminkite kiekvieną emociją – nuo pat pirmos tos dienos akimirkos!

vestuviu fotografai

PADEDU PASIRINKTI JUMS TINKAMAS FOTOSESIJOS VIETAS

Subtiliausi ir Judu labiausiai atspindintys kadrai sukuriami pagrindinės vestuvių fotosesijos metu. Todėl svarbu kruopščiai suplanuoti, kur norėsite būti įamžinti, kokia aplinka Jus žavi arba reiškia kažką labai asmeniško. Pastebiu, jog jaunieji dažnai nežino, kokioje vietoje norėtų fotografuotis, todėl visada dar prieš vestuves išnagrinėju vestuvių lokaciją ir turiu aiškų planą, kokiose vietose galėtumėme įgyvendinti pagrindinę fotosesija.

vestuviu fotografai vilniuje

REKOMENDUOJU FOTOGRAFUOTI IR VAKARINĘ DALĮ

Vakarinei vestuvių šventės daliai jūs ruošiatės išties atsakingai – vedėjų parengta įtraukianti programa, pramogos, pirmasis šokis, torto pjovimas ir daug kitų akcentų. Ši dalis – vienas didelis nuotykis. Atsipalaidavę svečiai, demonstruojantys sugebėjimus šokių aikštelėje, vakaro vedėjų spaudžiamos juoko ašaros, sakomų palinkėjimų sujaudinti veidai ir meilės apsupti Judu. Būtent tokie kadrai dažnai rikiuojasi prie garbingiausių vestuvių fotografijų ir užgniaužia kvapą.

Papildomi vestuvių fotografijos akcentai

Vestuvių fotografas kaina

FOTO ERDVĖS

Jūsų sukviesti svečiai išsipustė ir pasitempė kaip tik begalėdami, tad… suteikime dėmesio ir jiems! Įsivaizduokite specialiai apipavidalintą erdvę, kuria pasirūpinu aš, o joje šėlsta ir fotografuojasi Jūsų svečiai bei Judu patys. Pasirinkimas platus – nuo svyrančių girliandų fotosienelės iki Jūsų sugalvoto varianto. Vestuvių fotografas padės jog šį vieta tamptų traukos centru ir gerų emocijų vieta.

vestuviu fotografai vilniuje

INTERNETINĖ GALERIJA

Visas Jūsų vestuvių nuotraukas pateiksiu gražiai apipavidalintoje internetinėje galerijoje, kur nuotraukos viena po kitos primins tos dienos eigą. Tai bus pirmos akimirkos, kai išvysite rezultatą. Kadras po kadro Jūs ir vėl pasijusite kaip vestuvių dieną. Prisijungimu prie galerijos galėsite paprastai ir patogiai pasidalinti su svečiais bei artimaisiais, nekantraujančiais prisiminti tos dienos momentus bei pamatyti, kaip viskas atrodė per objektyvą.

Vestuviu fotografas Vilniuje

FOTO ALBUMAS

Jums siūlau aukštos kokybės nuotraukų fotoalbumą 30x30cm – 10 lapų. Verčiant lapą po lapo, jūs matysite gražų bei nuoseklų esminių vestuvių dienos momentų pasakojimą. Šis vizualiai patrauklus ir kokybiškas albumas netruks užimti garbingiausią namų vietą! Net ir po daugelio metų turėsite apčiuopiamą savo vestuvių palikimą, kuris nedulkės harde.

Naudingi patarimai

2024 m. sezono rezervacijos prasidėjo

Noriu gauti vestuvių fotografavimo pasiūlymą

Formoje parašykite savo planuojamos šventės datą bei kuriam laikui ieškote fotografo. Aš asmeniškai su jumis susisieksiu ir atsiųsiu vestuvių fotografavimo pasiūlymą artimiausiu laiku.

PRADĖKITE DRAUGYSTĘ SU FOTOOBJEKTYVU ANKSČIAU

Priešvestuvinė fotosesija

Pamatykite savo gražiausias puses, leiskite sau atsipalaiduoti, žaisti ir būti savimi. Džiazuojanti priešvestuvinė fotosesija – tai pramoga sau, kurios rezultatas taps puikia dovana ir vestuvių svečiams.

ĮSILEISKIME DAR DAUGIAU EMOCIJŲ!

Dievinate keliones? Tad kodėl į šią fotosesiją neįnešus dar daugiau potyrių ir neištrūkus savaitgaliui į Jums reikšmingą Lietuvos ar užsienio kampelį? Suderinkite poilsį, fotosesiją ir romantiškus išgyvenimus. Nekasdieninė aplinka, architektūra, gamta, jūra  aplinka, kurioje Jums tiesiog nebesvarbus blogas oras.

Kartu su jaunaisiais praeitais metais aplankėme Maltą, Italiją, Norvegiją ir Prancūziją, priešvestuvinių fotosesijų nuotraukos po to papuošė ir vestuvių šventę. Visa tai patirti galite ir Jūs! Įdomu – tęskime. Juk jau minėjome, jog tai bus Jūsų beprotiškos laimės istorija…

Priešvestuvinė istorija

Tai bus nuotykis, į kurį pasinersite stačia galva. Jokių įsipareigojimų ar baimės suklysti, ne taip pozuoti – šios fotosesijos metu smagiai praleisite laiką ir scenarijų kursite patys. Būkite drąsūs, išlaisvinkite savo energiją ir pajauskite, jog iš tikrųjų esate sutverti kamerai. Padėsiu Jums!

Fotosesija užsienyje

Kurkime Jūsų istoriją kartu, leiskimės į nuotykius kitose šalyse. Fotografuokimės prie Viduržemio jūros Maltoje ar šiaurės Europoje prie įspūdingo grožio kalnų. Keliaukime ir leiskime sau susikurti trumpas atostogas bei ilgai išliekančius prisiminimus nuotraukose.

Fotosesija Lietuvoje

Jei mėgstate Lietuvos gamtos grožį, fotografuokimės čia, kur daug įvairiausių gamtos spalvų. Kurkime Jūsų istorijos pradžią lietuviškomis spalvomis, važiuodami prie Baltijos jūros ar Nidos kopų, lankydami gražiausius parkus ar dvarus, bei žinoma – užsukdami tik į Judviems žinomas reikšmingiausias vietas!

priešvestuvinė fotosesija
Priešvestuvinė fotosesija romoje
Priesvestuvine fotosesija norvegijoje
Fotografas Gediminas Gražys

Susitikime pasikalbėti

Labiausiai vertinu šiltą ir atvirą bendravimą su klientais, todėl kviečiu susitikti prie kavos ar arbatos puodelio susipažinti bei aptarti galimos jūsų šventės eigą.

Susitikimo metų netik išklausau jūsų lūkesčius, bet ir pasidalinu naudinga informacija, kaip tinkamai reikėtų pasiruošti vestuvių fotosesijai jūsų svarbiausia šventės dieną.

Mano kontaktai

Gediminas Gražys
+370 (635) 29497
info@gediminasgrazys.lt