Asmeninė fotosesija

Tai laikas, kuomet visas fotografo dėmesys ir blyksniai priklauso tik jums! Metas, kuomet galite atskleisti kurią norite savosios asmenybės pusę. Pasitelkę makiažo, šukuosenos, aprangos pagalbą, galite sukurti save tokį, kokį ilgai slėpėte. Tik nuo jūsų priklausys, ką norite pasakyti kiekviena nuotrauka – savo džiaugsmą, melancholiškumą, meilę, ilgesį, pasidalinti nuostabia žinia, kažkur pakviesti, kažkam atsidėkoti ar padovanoti įsimintiną įvykį. Profesionalūs šviesos efektai bei kompoziciniai elementai atskleis nekasdienišką jūsų asmenybės pusę.

Asmenine fotosesija
Asmenine fotosesija Vilniuje
Portretas Agne
Asmenine fotosesija studijoje

Fotosesija vilniuje

Daugeli fotosesijų organizuojų Vilniuje savo studijoje. Jeigu turite poreikį ir norėtumėte susiorganizuoti fotosesija kitame mieste ar kitoje vietoje, mielai kviečiu susisiekti, esu atviras įvairiems pasiūlymams ir projektams.

Mano projektai

Asmeninės fotosesijos

Tai meninis projektas, kurį įamžinu žmones savo studijoje stengiantis atskleisti jų asmenybes. 
Asmenines fotosesijos kaina nuo 80 Eur.

Tai unikalus projektas, kuris sujungė Lietuvos žimias teatro aktores ir autorinę juvelyriką. Plačiau spausti čia

Fotografas Gediminas Gražys

Susitikime pasikalbėti

Kviečiu susitikti prie kavos ar arbatos puodelio ir susipažinti bei aptarti galimas bendradarbiavimo galimybes. Aptarsime įvairius variantus kaip tinkamai pasirengti bendradarbiavimui, kad partnerystė būtų naudinga abejoms pusėms.

Mano kontaktai

Gediminas Gražys
+370 (635) 29497
info@gediminasgrazys.lt