Verslo portretai

Tikiu, kad mano siūlomas sprendimas puikiai prisidėtų prie Jūsų įmonės įvaizdžio formavimo ir Jūs būtumėte lengviau pastebimi esamų bei būsimų klientų rate. Tinkama nuotrauka, atskleidžianti Jūsų profesionalumą, skatina klientų pasitikėjimą ir norą bendradarbiauti. Verslo portretai jūsų įmonės darbuotojams. Kviečiu susisiekti ir rasti geriausią sprendimą.

Verslo portretai įmonėms
Verslo portretas vadovams
Verslo portretai Vilniuje
Verslo portretai Lietuvoje
Verslo portretai studijoje
Verslo portretas studijoje
Verslo portretai - Karolis
Verslo portretai studijoje

Verslo renginių fotografas

Verslo renginių, konferencijų, mokymų fotografavimas reikalauja ypatingo diskretiškumo. Tokio tipo renginiuose stengiuosi būti absoliučiai nematomas, bet tuo pačiu užfiksuoti viską, apie ką su klientu susitarėme iš anksto – renginio erdvės, pranešėjai, svečiai būriais ir po vieną,  vakarienė, muzikinė programa.  Verslo renginių fotografavimas – tai ypač  reikalaujanti atsakingo požiūrio veikla, todel rinkites tik profesionalus. Susisiekite su manimi ir gaukite geriausius patarimus kaip tai užfiksuoti jūsų renginyje.

Konferencijų fotografavimas - Radisson Blu
Konferencijų fotografavimas - pranešėjas Remigijus Šimašius
Konferencijų fotografavimas - dalyviai
Konferencijų fotografavimas - tuščia salė prieš pranešimą

Klientai

Fotografas Gediminas Grazys

Susitikime pasikalbėti

Kviečiu susitikti prie kavos ar arbatos puodelio ir susipažinti bei aptarti galimas bendradarbiavimo galimybes. Aptarsime įvairius variantus kaip tinkamai pasirengti būtų galima bendradarbiauti, kad partnerystė būtų naudinga abiejoms pusėms.

Mano kontaktai

Gediminas Gražys
+370 (635) 29497
info@gediminasgrazys.lt