fbpx

Kodėl verta pradėti žvalgytis vestuvių fotografo rudenį?

Su lietingu ir vis šaltėjančiu rudens viduriu baigiasi vestuvių pikas, fotografai lengviau atsikvepia – tad dabar pats metas suklusti būsimiems jauniesiems ir rezervuotis vestuvių fotografą. Kodėl? Tam yra kelios svarios priežastys.

Delsite – neliks gerų fotografų

Pirmiausia, net jei vestuvės planuojate kitų metų vasarą ar rudenį, neverta atidėlioti profesionalaus, gerai savo amatą išmanančio fotografo paieškų iki pavasario, mat jie išgraibstomi akimirksniu dėl itin didelio vestuvių kiekio populiariausiu sezonu.

Kuo anksčiau susipažinsite su žmogumi, kuris įamžins vieną svarbiausių jūsų gyvenimo švenčių, tuo būsite ramesni ir užtikrinti, kad viskas pavyks puikiai. Fotografas ne tik turi būti profesionalus savo srityje, bet turi jums patikti kaip žmogus – juk jis ne tik fotografuos jus visą dieną, bet ir pats bus tų fotografijų dalimi, patardamas kokią pozą pasirinkti ir pan.

Jūsų istorijos pradžia – nuo susitikimo

Geras fotografas ras laiko su jumis susitikti gyvai ne kartą ir pasidomės ne tik jūsų šventės svarbiomis detalėmis, bet ir kokia judviejų pažinties istorija, kas yra jūsų būsimos šeimos pamatas, juk jūsų kaip poros istorija neprasideda ir nesibaigia vestuvėmis. Geras fotografas stengsis su jumis palaikyti nuolatinį ryšį tiek iki vestuvių, tiek jų metu – šis jo rūpestis atsispindės nuotraukose ir jūsų svarbios Dienos istorija bus papasakota taip, kaip ir įsivaizdavote.

Spėsite pasiruošti priešvestuvinei fotosesijai

Iš anksto suradę jums tinkantį ir patinkantį fotografą, su kuriuo galite nevaržomai bendrauti ir atsipalaiduoti, turėsite gražaus laiko kartu aptarti ir susiplanuoti priešvestuvinę fotosesiją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gražiausiu metų laiku – pavasarį bundant gamtai.

Dažnai poros tam nesiryžta, taupydami laiką ir pinigus. Tačiau priešvestuvinė fotosesija tuo įdomi ir naudinga, nes leidžia labiau susipažinti su pozavimo galimybėmis ir atrasti Jums labiausiai tinkančias išraiškas. Fotosesijos metu imsite labiau pasitikėti fotografu, o atėjus didžiajai dienai nuotraukose tikrai matysite puikų rezultatą!

Sukursite dovanas tėvams ir artimiesiems

Kitas svarus priešvestuvinės fotosesijos privalumas – pačios nuotraukos, kurios galės būti panaudojamos kaip vienas iš dekoro ar nuotaikos kūrimo elementų vestuvėse arba jos gali būti naudojamos kaip dovana tėvams, artimisiems bei kvietimams į vestuves. Tai tik jūsų fantazijos reikalas!

Taigi, “griebkite jautį už ragų” rudenį – pradėkite fotografo žvalgytuves jau dabar ir tikrai neprašausite pro šalį!

Daugiau patarimų – užsisakius naujienlaiškį.

Keletas vestuvių fotografijos pavyzdžių

Fotografas Gediminas Gražys

Susitikime pasikalbėti

Kviečiu susitikti prie kavos ar arbatos puodelio ir susipažinti bei aptarti galimas bendradarbiavimo galimybes. Aptarsime įvairius variantus kaip tinkamai pasirengti būtų galima bendradarbiauti, kad partnerystė būtų naudinga abiejoms pusėms.

Mano kontaktai

Gediminas Gražys
+370 (635) 29497
info@gediminasgrazys.lt