fbpx

Moterys juveLYRIKOJE

Moterys Juvelyrikoje

Tai unikalus projektas, kuris suvienijo į bendrą terpę Autorinę juvelyriką, fotografiją ir teatro aktores. Šio projekto pagrindinė vizija buvo atskleisti moters savitą grožį Fotografija. Gruodžio 7d. 14 val. Vilniaus mažajame teatre buvo atidaryta Biržiečio Gedimino Gražio ir Rokiškėnes Dalios Varnaitės fotografijos ir autorines juvelyrikos paroda „Moterys juveLYRIKOJE”.

G.Gražio fotografijose su D.Varnaites kurtais papuošalais įamžintos garsiausios Lietuvos aktorės Vaiva Mainelyte, Nijole Narmontaitė, Inga Maskarina, Valda Bičkutė, Aldona Bendoriutė, Larisa Kalpokaitė, Virginija Kochanskytė, Monika Vaičiulytė. Parodoje bus eksponuojami ir naujausi D.Varnaites juvelyriniai kūriniai.

Paroda "Moterys Juvelyrikoje"

Paroda yra buvusi

  • Vilniasu mažajame teatre
  • Biržų teatro festivalis
  • Rokiškio teatro festivalis
  • Biržų pilies menė
  • Kauno dramos teatras
  • Verslo centras „Burės” – Vilniuje

Apie Autorius

Dalia Varnaite-Juvelyrė. Nuo 2000m. dalyvauja grupinese parodose Lietuvoje ir užsienyje, ne vienos jų laureatė ir konkursų nugalėtoja. Surengusi keleta personaliniu parodų. Jos darbas įteiktas 2007m Lietuvoje viešėjusiai Japonijos Imperatorienei Michiko. Taip pat Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Nuo 2009m. kuria apdovanojimus aktorems Rokiškio profesionalių teatrų festivalio nominacijai „Už geriausią moters vaidmenį”.

Gediminas Gražys – Jaunas fotografas, besidominantis mados ir portretų fotografija. Kasdien ieškantis naujų gražių įkvepimų ir naujų emocinių išraiškų, kurios yra bandomos perteikti meninėje fotografijoje.

Ši paroda taip pat bus atidaryta Vasario mėnesį Biržuose vykstančiame teatrų festyvalyje.