fbpx

Priešvestuvinė fotosesija užsienyje pavasarį! Kodėl gi ne?

Netrukus vienas kitam prisieksite meilę ir koją kojon žengti per gyvenimą. Tačiau prasidėję šventės pasiruošimo rūpesčiai pamažu užgula pečius ir ne visada lieka laiko pasidžiaugti vienas kitu. Tad kas gali būti geriau, nei bundant pavasario gamtai, ištrūkti į kelionę svetur (nors ir savaitgaliui) ir kartu susiplanuoti priešvestuvinę fotosesiją?!

Su jaunaisiais jau lankėmės Maltoje, Italijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje. Kasmet pavasarį planuoju tris priešvestuvines fotosesijas jūsų pasirinktoje arba mano rekomenduojamoje užsienio šalyje.

Galbūt sakysite, jog tai ne jūsų kišenei arba kad tai atima daug laiko. Tačiau leiskite jums pateikti keletą argumentų, kaip priešvestuvinė fotosesija svečioje šalyje vienu šūviu leis nušauti net keletą zuikių 🙂

Poilsis ir romantika

Žinoma, priešvestuvinę fotosesija mielai galima suorganizuoti ir Lietuvoje, tačiau išvykus ten, kur šilta, nebreikės nerimauti dėl permainingų mūsų šalies pavasario orų. Nekasdieninė aplinka, architektūra, gamta, jūra ar kalnai – aplinka, į kurią panirsite ir galėsite mėgauti romantika ir tuo, kas iš tiesų jums svarbu. Jūsų nuotaiką ir šiltus santykius įamžins fotografas ir padės sukurti judviejų istoriją.

Repeticija prieš vestuves

Neretai nuotaka ir jaunikis sutrinka, nežinodami, kaip stovėti, kur laikyti rankas, kaip pozuoti ir ką apskritai daryti fotografuojant. Tai natūralu ir suprantama, ypač, jei visa tai vyksta tokią svarbią dieną kaip tuoktuvės. Todėl priešvestuvinė fotosesija užsienyje jums padės labiau atsipalaiduoti iratrasti save iš naujo.

Leiskite sau kvailioti ir eksperimentuoti. Nebijokite parodyti savo jausmų, nes stiprios fotografijos gaunamos tik tuomet, kai užfiksuojami tikros emocijos ir jausmai. Nebijokite jų reikšti. Priešvestuvinės fotosesijos metu susipažinti su pozavimo galimybėmis ir atrasite tas išraiškas, kurios jums labiausiai tinka. Tad atėjus vestuvėms žymiai drąsiau jausitės!

Fotoatvirutės ir suvenyrai

Iš savo patirties galiu pasakyti, jog po kiekvienos priešvestuvinės kelionės jauniesiems įteikiu gausų šūsnį neįtikėčiausių kadrų – ir romantiškų, meilės kupinų išraiškų, ir išdykėliško nuotakos juoko, ir ramybės kupino ar susimąsčiusio jaunojo akių žvilgsnio.

Iš priešvestuvinės fotosesijos nuotraukų galite sukurti įdomų šventės dekorą arba fotoknygą ir įteikti tėvams bei artimiesiems arba pagaminkite individualius kvietimus jūsų šventės svečiams.

Siūlau į viską pažvelgti kūrybingai!

Daugiau patarimų gausite, užsisakę naujienlaiškį!