fbpx

Verslo portretas – būtina kiekvieno stipraus pranešimo spaudai dalis

Verslo portretas

Siekiate įtvirtinti savo, kaip rinkos lyderių ir srities žinovų pozicijas? Be stiprios antraštės ir puikaus, ekspertiško turinio, bet kokį komunikacijos vienetą tiesiog privalo lydėti ir jūsų portretas. Žmonės skaito akimis – kuo dažniau matys profesionalų jūsų portretą, tuo geriau įsimins jus kaip savo sritį puikiai išmanantį, tendencijas numatantį ir gilias įžvalgas gebantį suteikti profesionalą. Pasirūpinkite profesionaliu verslo portretu ir leiskite žmonėms jus įsiminti.

Verslo portretai

Kodėl būna pamirštamas įvaizdis viešoje erdvėje?

Atsakymų galėtų būtų begalės, tačiau iš savo patirties galiu pasakyti, jog pirmoje vietoje yra laiko trūkumas. Visada randama svarbesnių, čia ir dabar “degančių” reikalų, o fotosesijos suorganizavimas taip ir nugula “kažkada, kai bus laiko” stalčiuje.  Antra, labai dažnai remiamasi tuo, kad pakanka į viešąją erdvę paleisti svarbią naujieną, stiprų komentarą ar aštresnę antraštę. O solidus ir išvaizdus įpakavimas nustumiamas į antrą planą kaip mažareikšmis, nepridedantis vertės. Trečia - klasika - žmogus galvoja, jog yra nefotogeniškas ir tiesiog yra linkęs slėptis nuo kameros. O kiek daug galima pasiekti pasiryžus verslo portreto fotosesijai. Siūlau nebedvejoti ir būti vienu žingsniu toliau, nei konkurentai.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, ruošiantis verslo portreto fotosesijai?

  1. Apranga ir jos suderinamumas.
  2. Švarūs, formą išlaikantys drabužiai. Prieš fotosesiją nuneškite išsirinktus drabužius į valyklą – patikėkite, kitu atveju bet koks nepageidaujamas drabužio trūkumas labai gerai matysis nuotraukose.
  3. Aplinka ir lokacijos, kuriose bus fotografuojama.
  4. Šviesa, kurią naudosime portretų nuotaikai kurti.
  5. Laikas, kurį galite skirti fotosesijai.

Kaip vyksta fotosesija?

Fotografuojant „Gediminas Gražys photography” studijoje, verslo portretai yra iškart matomi monitoriaus ekrane – modelis gali iš anksto matyti kaip gaunasi kadras, ar nereikia ko pataisyti, ar patinka emocija veide, poza ir panašiai. Tokiu būdu galutiniai kadrai yra išdirbami iki galo, nes tiek modelis, tiek fotografas mato tą patį vaizdą ir gali dar geriau komunikuoti siekiant rezultato. Kiekvienas galvos pasukimas, kūno padėties pakeitimas, rankų sudėjimas sako apie jus labai daug ir vaidina svarbų vaidmenį perteikiant emociją.

Ką įmonių vadovai išlošia turėdami profesionaliai nufotografuotą nuotrauką?

  1. Vien jau turėdami profesionalią nuotrauką būsite labiau pažengę nei 90% kitų įmonių vadovų.
  2. Galėsite atsinaujinti LinkedIn ar Facebook profilių nuotraukas. 
  3. Galėsite šiomis nuotraukomis iliustruoti savo internetinę svetainę.
  4. Visada po ranka turėsite profesionalų verslo portretą ir nebereikės sukti galvos, kai reikės nuotraukos bet kokiai išorinei komunikacijai – pranešimui spaudai, komentarui naujienų portalams, dalyvaujant kaip pranešėjui konferencijose ar seminaruose.

Verslo portretai ir jos kaina?

Plačiau apie paslaugą ir jai taikomą kainodarą informacijos rasite čia – https://www.gediminasgrazys.lt/verslo-portretai/

Keletas fotografijos pavyzdžių